Fusion 360

3 Boyutlu Modelleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21 MB
  • Version 0.9.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Autodesk Inc.
Fusion 360 uygulaması ile aynı proje üzerinde diğer kullanıcılar ile ortak çalışabilirsiniz.

Fusion 360 uygulaması ile aynı proje üzerinde diğer kullanıcılar ile ortak çalışabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz uygulama, aynı proje üzerinde çalışan ekip arkadaşları için oldukça faydalı olacak. Zira birden fazla kişinin aynı proje üzerinde çalışmasına imkan tanıyan uygulama, Autodesk firması tarafından masaüstü bilgisayarlar için geliştirilmiş Fusion 360 versiyonuyla birlikte uyumlu çalışabilme yeteneğine sahiptir.

Bulut tabanlı bir sisteme sahip uygulama ile tasarladığınız projeleriniz diğer kullanıcılar tarafından da rahatlıkla görülebilmektedir. Bu da birden fazla kişinin aynı proje üzerinde çalışmasına imkan tanımaktadır.

SLDPRT, SAT, IGES, STEP, STL, OBJ, DWG, F3D, SMT, DFS gibi 100'den fazla veri formatına destek veren uygulama, dokunmatik kontroller ile yakınlaştırma veya uzaklaştırma yeteneğine sahip. Dizayn özelliklerine ve bütün parçaların listelerine göz atabimeniz mümkün.

Ayrıca proje aktivitelerini ve projedeki güncellemeleri görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra proje aktivitelerini ve projedeki güncellemeleri görüntüleyebilmeniz mümkün.

Model içerisindeki öğeleri daha kolay görüntüleme için gizleyebilme, işaretler bırakabilme, yorum yapabilme ve notlar ekleyebilme, fotoğraflar iliştirerek notları zenginleştirme, uygulama içerisinden ekran görüntüsü alarak paylaşabilme uygulamanın öne çıkan özelliklerinden bazılarıdır.

Daha Fazla Göster
Fusion 360 indir